KONST / Litografier / Färglitografier 10134052
nr 1013 4052
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 2 st. Jan Lundquist, Stockholm, 94/290 + 97/290, signerade, 25x39
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:27:32
14/1 09:58:51
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist